Přípravy, přípravy, přípravy...

4. března 2015 v 20:35 | Poppy |  Istanbul
Všechno pomalu ale jistě vrcholí. Už mám poměrně jasno v trajektech, počasí jak se zdá se v Istanbulu taky pěkně horší a panika narůstá.

Dneska se mi naštěstí podařilo odškrtnout pár dalších položek ze seznamu "to do before Istanbul". Už mám zajištěnou dopravu na letiště, zlomit si nohu už taky můžu (samozřejmě až na místě!) protože jsem pojištěná a mám i z čeho ten týden vyžít. Podařilo se mi dnes vyměnit poměrně slušně eura - na získání lepšího kurzu mám svůj tajný trik. A ještě jsem dostala bonbon! :)
Taky mám v čem konečně chodit. Můj botník zoufale postrádal potřebnou obuv (s čímž by ovšem spousta lidí, kteří mě znají, nesouhlasila). Ale uznejte, s botama na podpatku a nebo balerínkama se týden po studeném, zimním a deštivém Istanbulu vážně nemůžu promenádovat. Takže se můj botník obohatil o další skvost. Na kartičce má ovšem samozřejmě napsáno "vysoce módní obuv", což ve skutečnosti znamená, že až se mi po pár týdnech (v tom lepším případě měsících) rozpadnou, na reklamaci mi s úsměvem oznámí, že "tyto boty jsou přeci jen na občasné chození v suchu po městě a vy jste je evidentně nosila trochu častěji.". No uvidíme, jak to dopadne. Na konci své cesty zkusím podat o botách podrobné hlášení :D


Ještě zbývá zařídit pár takových drobností jako podrobně vypsat plán cesty a přesvědčit někoho, aby se doma postaral o můj chlupatý zvěřinec (tady vidíte ty priority :D ).


Samozřejmě se úplně na poslední chvíli objevilo ještě pár záležitostí, které je nutné před odjezdem vyřídit. Naštěstí to ještě vyšlo relativně dobře a dá se to stihnout.
Istanbulu zdar!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama